Üye Yorumları

Hem hızlı etkisini görebileceğim, hem hareketsizliğim yüzünden oluşan ağrılarımdan kurtulabileceğim, hem de biraz vücudumu şekillendirecek sporun pilates olduğuna karar verdiğimde internetteki araştırmalarım sonucu Body Design ailesi ile karşılaştım. Geldiğim ilk günden bu güne kadar güler yüzlerini benden esirgemeyen bu tatlı aileye katıldığım için çok mutluyum. Mesleki nedenlerden dolayı omuzumda ve sırtımda oluşan ağrılara, her aşamasını bilmeme rağmen kendim müdahale etmekten hep kaçtım. Fakat Sedef hocayla yaptığım çalışmalarla hem ağrılarım azaldı hem de, olması gereken dik duruşa kavuştum. Ayrıca pilatesten sonraki mutlulukta en güzel hediyesi.
                                                                                             İlayda Candan-23
                                                                                             FizyoterapistYaklaşık 1 ay önce internetten bularak Body Design Pilates Stüdyosunda ders almaya başladım. Hem spor hemde eğitmenlerin yemek düzenime olan yardımıyla ilk hafta sonunda bile hem kilomda hemde vücut sıkılığımdaki fark belli oluyordu. Vücudumdaki değişime en büyük yarar sağlayan şeylerden biride Pilates ve diyetin yanı sıra, eğitmenlerin nabız aralığıma göre Cardio çalısması yaptırması da oldu. Disiplinli bir spor merkezinin olmasının yanı sıra çok arkadaş canlısı eğitmenlerimin olması da düzenli olarak gelmemi sağladı. Gelmeyi, düşünen herkese Body Design Pilates Studyosunu kesinlıkle tavsiye ediyorum.


                                                                                             Zeynep Erdinç-20
                                                                                             Öğrenci 

Body Design Pilates ile yolumuz yaklaşık bir yıl önce kesişti. O süreden beri Emel hocamla birlikte çalışıyor ve kendimi inanılmaz iyi hissediyorum. Şuan dört aylık hamileyim ve hamileliğimin ilk haftalarından beri Emel hocam ile birlikte düzenli bir şekilde hamile pilatesi yapıyorum. “Düzenli” vurgusunu yapmak istiyorum çünkü bilirsiniz çalışan bir bayan için pilates stüdyosuna haftada iki veya üç gün gelip çalışmak şehir şartlarında pek de kolay değildir. Ama Emel hoca sizi öyle bir disipline ediyor ki ve konuşmaları ile öyle telkin ediyor ki ister istemez vaktinde stüdyoda dersinizin başında oluyorsunuz. Hamileliğin ilk ayları normalde biraz sıkıntılı geçermiş ama ben yaptığımız kas çalışmaları, esneme hareketleri ile bu süreci çok rahat geçirdim. Hamile pilatesi ile hedefimiz şuan bebeği rahat taşıyabilmemi sağlamak ve normal doğuma hazırlanmak. Çok şükür ki gidişatımı doktorum da çok beğeniyor. O halde doğru yoldayım. Şuan kendimi o kadar dinç ve iyi hissediyorum ki bunu da Emel hocamın kişiliğine, bilgisine ve işine olan hakimiyetine bağlıyorum.

Özgün Küçükkahraman-31
Gazeteci


Body Design Pilates Stüdyosuna başlayalı birkaç hafta oldu. Buraya gelmeden önce yeni bir spora başlamak zor geliyordu. Ama burada yaptığım ilk dersle birlikte bu düşüncelerim değişti. Pilatesi oldukça sevdim. Buradaki ortam ve hocaların profesyonel yaklaşımları sizi destekliyor. Herkese tavsiye ediyorum, bu sıcak ortamı çok seveceksiniz :)
                                                                                          
 Merve Koçer-24
                                                                                             Sigorta Brokeri
Merhaba, Hamile kalmaya karar verdiğimde kendime bir yatırım yapmak istedim ve öncesinde pilatese başladım. Özellikle ilk aylarda mide bulantıları ile kıvranırken, pilatese geldiğim günler inanılmaz rahatladım. Fiziksel olarak daha dik, daha kuvvetli hissetmek bir yana bol bol nefes aldığım için bebeğime de faydalı olduğunu düşünüyorum. Emel hoca ile çalışmak çok güven verici, motive edici,... Kişiyi bir butun olarak ele alıp yönlendiriyor. Herkese tavsiye ediyorum.  


                                                                                     
Nagihan Kadıoğlu-30
                                                                                            Finansçı2 ay önce Body Design Pilates ile reformer pilates yapmaya başladım. Deneyimli ve güler yüzlü hocaları sayesinde her gün uğramak isteyeceğiniz bir merkez. Günün negatifliğin den kurtulmak , kafanızı rahatlatmak , esnemek, ve sıkılaşmak istiyorsanız , Body Design Pilates en doğru yer.

Öykü Duman Hakim
CoordinatorBirgün bu fotoğraftakinin ben olacağımı söyleseler gülerdim..Ama oldu. Tabii ki Gizem ve Sedef Hoca’ların sayesinde. 2 ay önce tanıştığım Body Design Pilates sayesinde daha güçlüyüm, esneğim, sırt ağrılarım yok oldu. Haftada 2 gün başladığım dersler yetmez oldu 3’e çıkardım. Çok eğlenceli, hiç göründüğü kadar kolay değil ama sonuçlar müthiş..Herkese tavsiye, deneyin zaten vazgeçemezsiniz!

Özlem S.
Satış ve Pazarlama Uzmanı

Body Design Pilates’ le internet sayesinde tanıştım. Bilgi almak için aradım ve aynı gün için deneme dersine gittim. Grup reformer derslerine başlayalı 2 aydan fazla oldu. Başta haftada 2 ders olarak başladığım program bana yetmeyince ders sayısını Emel Hoca ile konuşarak haftada 3 ‘e çıkardık .Her geçen gün kendimi çok daha zinde, güçlü ve dinamik hissediyorum. Derslere geldiğim 3 günü iple çekiyorum diyebilirim. Spor yapmak için az vakti olan ve hızlı bir sonuç görmek isteyen herkes Body Design Pilates’ i tavsiye ederim. Deneme dersine gelin, vazgeçemeyeceksiniz.

Vildan D.
Satış ve Pazarlama UzmanıBody Design Pilates ile tanışmadan önce farklı stüdyolarda da pilates dersi almış bir öğrenci olarak, bu egzersizi profesyonelliğiyle, güler yüzüyle, disipliniyle bana sevdiren, yaşam tarzım haline getiren Emel hocam, emeğine yüreğine sağlık.SevgilerBurcu U.-27-Bankacı